Quarto Da Gladys
| Wi-Fi | Κλιματισμός | Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Στάδιο ABC απέχει 2 χλμ. από το διαμέρισμα Quarto Da Gladys Φοζ ντο Ιγκουασού.
Το κέντρο της πόλης απέχει 15 λεπτά με τα πόδια. Οι επισκέπτες μπορούν να φτάσουν στο Parque Nacional do Iguaçu που βρίσκεται σε απόσταση 10 λεπτών οδικώς.
Η πλησιέστερη στάση λεωφορείων to Parque Nacional Iguazu είναι σε απόσταση 800 μέτρων.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Επιτρέπονται κατοικίδια
Γεύματα και ποτά
- Βραστήρας
- Κουζινικά είδη
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Κήπος
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
- Τραπέζι φαγητού
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πόσο απέχει το κέντρο της πόλης από το το διαμέρισμα Quarto Da Gladys;
Θα χρειαστείτε 15 λεπτά με τα πόδια για να φτάσετε από το το διαμέρισμα Quarto Da Gladys στο κέντρο της πόλης. - ❓
Ποια θα είναι η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα Quarto Da Gladys;
Η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα Quarto Da Gladys αποτελεί 27$. - ❓
Στο το διαμέρισμα Quarto Da Gladys έχει πάρκινγκ;
Το το διαμέρισμα Quarto Da Gladys παρέχει ιδιωτική στάθμευση αυτοκινήτου. - ❓
Μπορούμε να φέρουμε τα κατοικίδιά μας στο το διαμέρισμα Quarto Da Gladys;
Ναι, επιτρέπονται κατοικίδια στο το διαμέρισμα Quarto Da Gladys.